چشم‌انداز «گروه بامام»، پرورش کودکانی شاد، آگاه و خلاق در اندیشه، باور و رفتار است؛ کودکانی که در بزرگسالی می‌توانند توسعه ایجاد کنند.

حفظ و توسعه خلاقیت، پرسشگری، صبر، نظم‌پذیری، خطرپذیری و روحیه همکاری مستلزم فراهم کردن محیط مناسب برای رشد و شکوفایی این استعدادها از دوران نوزادی تا خردسالی، پیش‌دبستانی و دبستان و دوره‌های بعد از آن است.

بدیهی است که برای دستیابی به اهداف فوق و تربیت نسل پیش رو می‌بایست مهارت‌های لازم را در والدین رشد داد. اولین کسانی که باید از مهارت کافی برای پرورش این ویژگی‌ها در فرزندان این مرز و بوم برخوردار باشند، والدین هستند و پس از آن مربیان مهدهای کودک، دبستان‌ها و دبیرستان‌ها می‌بایست مهارت لازم را برای رشد و پیشرفت نسل آینده به دست آورند.

خوشبختانه موج جدیدی از توجه والدین و مراکز آموزشی به این مفاهیم اساسی در حال شکل‌گیری است که امید زیادی برای تغییر ایجاد کرده است ولی عدم تکافوی آموزش عمومی رایگان در این زمینه، تدبیر و اقدام مؤثر برای تربیت والدین و مربیان را ضروری می‌سازد.

در این راستا گروه بامام با هدف توسعه آموزش‌های ضروری در حوزه مهارت‌های پدری و مادری و با به‌کارگیری جمعی از متخصصین حوزه مشاوره و روانشناختی اقدام به راه‌اندازی «سایت تخصصی مادر و کودک بامام» کرده است تا گامی هر چند کوچک در جهت تأمین نیازهای تربیتی نسل آینده بردارد.

برای پیمایش این راه نیازمند و چشم به راه یاری و همراهی مادران، پدران و معلمان هستیم.

به امید پرورش نسل آینده با کودکانی آگاه و شاد!

خدمات ما:

ارائه کلیه خدمات در راستای کمک به والدین جهت پرورش هوش و همچنین شناسایی و پرورش استعداد های آشکار و نهان کودکان ایران زمین. در این راستا تلاش می شود تا همه محصولات و اندیشه های موثر در این زمینه در سه بخش ذیل در اختیار والدین و کودکانشان قرار گیرد:
۱-عرضه و معرفی بازی ها و اسباب بازیهای موثر در تقویت و پروش هوش و ابعاد مختلف استعداد در کودکان و نوجوانان.
۲-عرضه و معرفی کتابها، مقالات و محصولات فرهنگی مورد نیاز مستقیم کودکان و نوجوانان که به تقویت هوش و پرورش ابعاد مختلف استعداد آنها کمک می نماید.
۳-عرضه و معرفی کتابها، مقالات و محصولات فرهنگی راهنمای والدین و مربیان برای کمک به آنها در کشف، شناسایی، و پرورش استعدادهای کودکان ایران زمین.

 

صاحب امتیاز : سید مرتضی ساداتیان